Ryby Team Najlepsze ryby z dostawą do domu

Oferta specjalna

Łosoś wędzony plastrowany

Łosoś wędzony plastrowany

42 zł/kg

Limanda filet (IQF)

Limanda filet

12 zł/kg

Panga filet (IQF)

Panga filet

8 zł/kg

Mintaj filet (SHP)

Mintaj filet

11 zł/kg

Czarniak filet (IQF)

Czarniak filet

13 zł/kg

Ceny dla zamówień Powyżej 100 kg

Hurtownia ryb świeżych

Hurtownia ryb świeżych

Przepyszne, zdrowe, a do tego niedrogie świeże ryby wyłącznie ze sprawdzonego źródła. W naszej hurtowni każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Ręczymy za najwyższą jakość wszystkich dostępnych w sprzedaży owoców morza. Mamy rozbudowane kontakty z najlepszymi dostawcami na rynku, z którymi prowadzimy owocną współpracę już od wielu lat. Proponujemy z tego powodu wyłącznie sprawdzone owoce morza, w tym mnóstwo świeżych ryb w konkurencyjnych cenach.

Nasza hurtownia bardzo dba o zadowolenie każdego Klienta korzystającego z oferty. W przypadku zamówień od firm z Warszawy możemy z tego powodu zagwarantować własny transport. Ryby przewozimy w specjalnie do tego celu przygotowanych pojazdach i w odpowiednio zabezpieczonych pojemnikach. Dzięki temu zawsze trafiają one do odbiorców świeże, gotowe do przygotowania i do podania na talerzu.

Sprawdzony sprzedawca owoców morza – hurt Warszawa

Współpraca z nami to pewność stawiania na produkty najwyższej jakości. Zapraszamy do współpracy z naszą hurtownią zarówno sprzedawców owoców morza, jak i wszystkie lokale gastronomiczne, które chcą zapewnić swoim gościom produkty świeże, smaczne i bardzo zdrowe. Każde zlecenie na hurtową dostawę w Warszawie zrealizujemy w bardzo krótkim czasie. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, jak i możliwość podjęcia z nami stałej współpracy na regularne dostawy świeżutkich darów mórz i oceanów.

Zapraszamy również do zapoznania z pozostałym asortymentem, który możemy zaoferować. Oprócz produktów świeżych specjalizujemy się bowiem także w hurtowej sprzedaży mrożonych przysmaków morskich, w tym krewetek oraz kalmarów. Wystarczy po prostu skontaktować się z nami. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo duże zamówienia, zawsze w krótkim czasie, profesjonalnie i rzetelnie.